Контакти

Контакти психолога у Києві та онлайн:
093 333 999 3, 044 578 22 84
iuriev@icloud.com
Київ, Метро «Площа Українських Героїв».
Вулиця Велика Васильківська, 32А, кв. 5 (домофон 5#123). Карта проїзду
Сторінка на Facebook
skype: yustas.cos
Час роботи: 11.00-20.00 без вихідних та святкових днів 😉

Попередній запис за телефоном +38 093 333 999 3 чи +38 044 578 22 84. Чи на email, в Skype (yustas.cos), Viber, Telegram, Google Meet та Facebook.

Приймається оплата (1400 грн або 34 usd / 32 euro):

  • карта Приватбанк 4149 4993 7651 9730. Можно відправити з будь-якої картки за допомогою money-transfer QR-код за цим посиланням
  • карта Монобанк 4441 1144 6484 5963 чи за посиланням https://send.monobank.ua/8Y4ekcDxbd QR-код за цим посиланням
  • https://wise.com карта мультивалютна 4596610009676329 або за реквізитами рахунку в зручній Вам валюті (запитуйте їх у мене)
  • Western Union та MoneyGram: for Yuriev Kostiantyn, Kiev, Ukraine
  • крипта, мій USDT гаманець: TJF3CUgmoV2EuypgVTFyupKx7bRti5Ziuy  — Мережа Tron (TRC20). QR-код за цим посиланням
  • для користувачів Binance: ID 455344761 QR-код за цим посиланням
  • готівкою.

Як правило, достатньо 10-15 сеансів — консультації одразу по суті, концентровано й ефективно 😉 І тільки для реально зацікавлених людей.

Ми не будемо мовчати, довго плакати, копатися в дитинстві та малювати дерева 🙂 А розмовлятимемо, міркуватимемо, шукатимемо повторюваності, виокремлюватимемо закономірності, відновлюватимемо логіку, вибудовуватимемо й гармонізуватимемо світогляд, коротше — розвиватимемось і ставатимемо щасливішими.

Вашій зручності комфортні просторі кабінети з усім необхідним.

cabinet_psychologa

Психіка людини починає формуватися з народження, і навіть раніше цього.

З раннього дитинства ми починаємо накопичувати враження, емоції, думки. Ми намагаємося пояснити собі те, що відбувається, пізнати світ.

Усе це створює в кожного з нас унікальне світовідчуття і світогляд. І якщо Ви вирішили звернутися до психолога (психоаналітика або психотерапевта), це означає, що Ви усвідомили зіткнення з деякими життєвими складнощами і нерозумінням.

Ви можете бути незадоволеними собою, своєю зовнішністю, тим, що відбувається у Вашому житті. Можете відчувати тривогу і страхи, хворіти, почуватися непотрібним і нещасним. І навіть втратити сенс життя.

Справді, у повсякденній метушні часто бракує місця й часу, щоб ми могли наблизитися до своїх істинних бажань і мотивів. Саме простір кабінету психолога забезпечує свободу прояву думок і почуттів, яким мало місця в житті через соціальні установки, моральні та традиційні заборони.

Робота зі мною відбувається в просторі, де Вас можуть почути і допомогти.

Моя допомога передбачає розмову. І ця розмова — не те ж саме, що розмова з друзями та рідними. З ними Ви завжди залучені в особисті зав’язки і стосунки. Нашим близьким важко залишатися нейтральними до проблеми та її учасників, складно подивитися збоку. Часом вони пропонують свої, побутові способи вирішення. Ситуативно вони навіть можуть допомогти розрадою, але через нерозуміння глибинних основ і закономірностей психіки, через свої неусвідомлені помилки і порушення в житті, часто транслюють свої помилки. І людина знову стикається з тими самими, та ще й новими проблемами, тільки вже в більшому масштабі. Як вийти з цього кола?

З огляду на свою професію (психолога), освіту (дві вищі) і досвід (понад 10 років) я пропоную методи, простір і умови, де ми зможемо розібратися з тим, що відбувається.

Якщо Вам потрібна ефективна допомога, я до Ваших послуг. Пора діяти!

Записатися на сеанс: