Тест Magellano Університет

9

Тест профорієнтації «Магеллано Університет» на сьогоднішній день, мабуть, є найпросунутішим і найбільш затребуваним у Європі комплексним тестом загальних і спеціальних інтересів, вроджених нахилів і здібностей людини в плані усвідомленого вибору напряму навчання і подальшої кар’єри. Був розроблений компанією GIUNTI O.S. спільно з університетом міста Падуя (регіон Венето, Італія).

Тест являє собою комплекс запитань, що складається з 4-х блоків:

 1. культурні та професійні інтереси
 2. здібності (у т.ч. мислення, вербальний, абстрактний інтелект, просторове та обчислювальне мислення, технічні та текстові здібності)
 3. мотивація і самоорганізація (управління часом, тривогою, самоконтроль, дисципліна, концентрація тощо)
 4. soft-skills (комунікація, критика, проходження криз і здатності розв’язання проблем).

Підходить для старшокласників, абітурієнтів і студентів ВНЗ, випускників, а також працюючих молодих людей віком до 30 років. Хоча буде корисний і більш зрілим людям, спантеличеним вибором подальшої кар’єри і пошуком свого справжнього професійного призначення.

Пакет «MAGELLANO Університет» є фаховим інструментом для усвідомленого вибору вищої навчальної освіти, курсів підвищення або зміни кваліфікації, а також побудови подальшої кар’єри, оскільки забезпечує максимально всебічний аналіз інтересів, здібностей і мотивації людини.

Батьки, викладачі та учні отримують додаткові відомості, що можуть допомогти з остаточним рішенням щодо майбутньої професії чи зміни напряму навчання. А педагоги, психологи, консультанти можуть керуватися результатами тесту для розроблення плану додаткових курсів (підвищення певних компетенцій), як індивідуальних, так і стосовно всього класу, групи чи персоналу компанії.

УКРАЇНСЬКА АДАПТАЦІЯ
Пакет «MAGELLANO Університет» у 2012 році пройшов адаптацію на великій українській вибірці учнів і студентів київських середніх і вищих навчальних закладів. Доступний українською та російською мовами.

ТЕХНОЛОГІЯ

 1. Для початку тестованому потрібно надіслати мені (смс або будь-якими іншими каналами зв’язку) своє повне ПІБ, вік, поточний навчальний або професійний статус і свою адресу електронної пошти.
 2. Оплачує тест на картку Моно, Приватбанку або іншими платіжними системами.
 3. Я генерую і висилаю ел. поштою персональне одноразове посилання на тест (перевірте папку Спам).
 4. Той, хто тестується, на своєму комп’ютері або планшеті в зручні для себе час і місці проходить тест (потрібно в середньому 1,5 години).
 5. І повідомляє мені (смс, ел. пошта) по закінченню.
 6. Я генерую і висилаю ел. поштою результати тестування.
 7. Потім рекомендую звернутися до мене (особисто або дистанційно) за консультацією, для аналізу, якісного розуміння і практичного використання результатів.Тестуємий обирає зі списку можливих професійних напрямів ті, які йому найбільш цікаві. І відповідає на запитання тесту на спеціальному сайті в мережі інтернет, посилання та особистий код доступу до якого я висилаю попередньо.Відповіді аналізуються за допомогою безпечних і швидких комп’ютеризованих процедур на захищеному сервері, доступ до якого маю тільки я, як сертифікований фахівець, що призначив тестування.У результаті, тестований отримує із системи індивідуальний звіт на 10-ти сторінках. Цей звіт організовано таким чином, щоб представити зрозумілу оцінку та інтерпретацію результатів, отриманих тестованим у кожному з тестів (графічно та з розгорнутими текстовими коментарями), а також аналізує, який напрямок навчання й роботи запропонувати тестованому: підтримати його вибір чи порекомендувати інший напрямок для подальшого навчання (роботи).Здати тест можна у зручний для себе час у комфортній обстановці вдома або на роботі. За допомогою комп’ютера або планшета. У середньому, це займає близько 1,5 години.

  Потім я рекомендую звернутися до мене за розшифровкою і професійною інтерпретацією результатів тестування. І отримати розгорнуту консультацію з метою актуалізації природної мотивації та бажань, усвідомлення свого професійного призначення та соціального потенціалу особистості.

  Вартість тестування + консультація = 2000 грн (48 usd or 46 euro)

  Записатися на тест:

  9

  обо мне 7